Skip to content Skip to footer

FAQ

Nie potrzebujesz, żadnych dokumentów.

Spływy kajakowe należą do bardzo bezpiecznych form aktywności nad wodą, bardzo popularnych w naszym kraju, które nie wymagają dużego doświadczenia, kondycji czy sprawności fizycznej.
Są one dosyć prostą i łatwo przyswajalną przez człowieka rzeczą, którą można nabyć w dość szybkim czasie bez większych trudności.

Ograniczenia wagowe:

Waga dla kajaka jednoosobowego to 120 kg.

Waga dla kajaka dwuosobowego to 290 kg.

Nie musisz się martwić, dostajemy informację o Twojej rezerwacji. W każdym momencie możesz do nas napisać a my wyślemy Ci ponownie informację o  zarezerwowanym terminie.

Oczywiście, rezerwację możesz nieodpłatnie anulować 2 tygodnie przed spływem. W przypadku późniejszej rezygnacji otrzymasz 50% wpłaconej kwoty. Należy skontaktować się z nami poprzez adres e-mail. 

Na kajak najlepiej jest ubrać się w wygodną sportową odzież wykonaną z syntetycznych materiałów, które odprowadzają wodę i szybko schną. Nawet jeśli zamoczymy taką odzież nie powinna ona nas, aż tak wychłodzić jak np. bawełna. Obuwie powinno być również wygodne i ściśle przylegające do naszej nogi aby umożliwiło bezpieczne poruszanie się po mokrych kamieniach czy drzewach. W zależności od trasy, którą płyniesz odzież powinna być starannie dobrana. Jeśli na trasie będziesz przez dłuższy czas na ekspozycji słonecznej niezbędne jest posiadanie nakrycia głowy oraz użycia  kremu z filtrem ochronnym. Jeśli wybierasz się na trasę ze spora ilością przeszkód (zwalonych drzew) warto zabrać ze sobą odzież na zmianę w razie wpadnięcia do wody, a także odpowiednią ilość prowiantu i wody do picia. Bez względu na to jaką trasą płyniemy warto mieć ze sobą dodatkowe wyposażenie, które zabezpieczy nas np. przed deszczem. Więcej informacji o tym co zabrać ze sobą na kajak znajdziesz w pytaniach powyżej.

KajaKing umożliwia płatność gotówką oraz bramką płatniczą dostępną podczas procesu rejestracji kajaków.

W cenie spływu otrzymujesz: wynajem kajaka, kamizelki oraz wiosła, transport do miejsca startu spływu. Dodatkowo miejsce parkingowe na parkingu strzeżonym oraz dostęp do bezpiecznego sejfu na rzeczy osobiste. Udostępniamy również plażę na końcu trasy, miejsce na ognisko oraz namiot. Wszelkie szczegóły można z nami uzgodnić.

Dla mniej doświadczonych fanów spływów przeprowadzamy krótki instruktaż dot. obsługi kajaku, skrętów oraz możliwych niebezpieczeństw wynikających z niewłaściwego użytkowania sprzętu.

Rezerwację można modyfikować maksymalnie tydzień przed datą spływu. Należy skontaktować się z nami poprzez adres e-mail.

KajaKing posiada ubezpieczenie OC dotyczące kajaków. Zaleca się wykupienie ubezpieczenia NNW w własnym zakresie. 

Contact Form Demo (#1)