Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Regulamin płatności

Regulamin Płatności Sklepu Internetowego Skrwa-Kajaki.pl

  1. Wszystkie płatności za produkty i usługi oferowane przez nasz sklep internetowy Skrwa-Kajaki.pl realizowane są za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej Przelewy24.

  2. Do realizacji płatności wymagane jest posiadanie konta w banku obsługującym system Przelewy24 lub karty płatniczej.

  3. Po dokonaniu zakupu, Klient zostanie przekierowany na stronę systemu Przelewy24, gdzie będzie miał możliwość dokonania płatności.

  4. Płatność za zamówione produkty i usługi powinna zostać dokonana w ciągu 7 dni od daty złożenia zamówienia. W przypadku braku wpływu pieniędzy na nasze konto w wyżej wymienionym terminie, zamówienie zostanie automatycznie anulowane.

  5. W przypadku wystąpienia problemów z realizacją płatności, prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta pod adresem kontakt@skrwa-kajaki.pl.

  6. Wszystkie ceny podane na stronie sklepu Skrwa-kajaki.pl są cenami brutto i zawierają podatek VAT.

  7. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów znajdujących się w ofercie w każdym czasie, bez konieczności wcześniejszego powiadamiania o tym Klientów.

  8. Złożenie zamówienia i dokonanie płatności oznacza akceptację regulaminu sklepu oraz regulaminu płatności.

  9. W przypadku anulowania rezerwacji usługi, zwrot płatności jest możliwy tylko i wyłącznie w przypadku anulowania rezerwacji najpóźniej 24 godziny przed rozpoczęciem usługi.

Dane rejestrowe i adresowe firmy Matbex sp z o.o. to:

Matbex sp z o.o. ul. Podmiejska 71 44-207 Rybnik
NIP: 6423189723
REGON: 361148007
KRS: 0000551103

Informacje na temat reklamacji i odstąpienia od umowy:

Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, Klient ma prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni od dnia otrzymania towaru bez podania przyczyny. W przypadku odstąpienia od umowy, Klient jest zobowiązany do odesłania towaru na własny koszt w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Sklep zwróci Klientowi zapłaconą kwotę za towar w ciągu 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

W przypadku reklamacji, Klient może skontaktować się z nami pod adresem kontakt@skrwa-kajaki.pl. W reklamacji należy podać dane Klienta, opis wady towaru oraz preferowane rozwiązanie. Sklep dokłada wszelkich starań, aby rozwiązać problem Klienta jak najszybciej i w sposób korzystny dla obu stron.

Niniejszy regulamin płatności obowiązuje od dnia 9 lutego 2023 roku.