Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Zjazdy integracyjne dla firm

Chcesz wzmocnić zespół i zintegrować współpracowników? Rezygnuj z tradycyjnych imprez integracyjnych i wybierz coś niezapomnianego! Spływy kajakowe na rzece Skrwa to świetna okazja do bliższego poznania swoich kolegów z pracy i budowania solidnej relacji. Wypożyczając kajaki w naszej przystani kajaking, będziecie mieć szansę na wspólną przygodę i aktywny wypoczynek. Zadbamy o bezpieczeństwo i zapewnimy doskonałą zabawę na szkoleniu integracyjnym! Nie czekaj, zarezerwuj kajaki już dziś i przekonaj się, jak spływ kajakowy może wpłynąć na budowanie silnego zespołu!

Spływy kajakowe w mazowieckim dla firm

Podczas spływu kajakiem, zapraszamy do eksploracji pięknej rzeki Skrwy. Zobacz liczne gatunki flory i fauny, które tu żyją. Wsłuchaj się w melodie śpiewających ptaków i spróbuj zauważyć różne gatunki ryb, takie jak pstrągi, klenie, szczupaki, okonie, płocie i miętusy. Bądź czujny i zauważ budowle bobrów, które tak samo jak Ty, pokochały Skrwę. Być może uda Ci się zobaczyć sarny, łosie lub jelenie, korzystające z naturalnego wodopoju? Bądź częścią tego unikalnego świata i zachęć do obserwacji natury podczas spływu kajakiem.
Zawsze pięknie

“Uważam, że ta rzeka jest po prostu piękna. Byliśmy zachwyceni różnorodnością i nie zawahamy się wrócić ponownie. Wyjazd był jednym z najlepszych dni i pewnością zostanie na długo w pamięci”.

OFERTA WEEKENDOWA WYPOŻYCZALNIA KAJAKÓW NA RZECE SKRWA

Zachęcamy do organizowania u nas zjazdów integracyjnych dla małych firm! Przykładowa oferta obejmuje grupę do 10 osób. 

 

  PIĄTEK – START

12.00- Zameldowanie.

14.00 -15.00 – Obiad (menu ustalane indywidualnie).

15.00 – 19.00– Dzięki naszej dużej sali możesz zorganizować kursy, szkolenia dla swoich pracowników. Sala jest wyposażona w: mini barek (do wyposażenia we własnym zakresie), piłkarzyki, ping-pong, stół bilardowy. Możliwość podpięcia rzutnika. 

20.00 – Ognisko integracyjne.

  SOBOTA INTEGRACJA

09.00 – 09.45 – Śniadanie w formie bufetu. 

10.00 – 15.00 – Wyjazd na spływ kajakowy. 

16.00– Obiad (menu ustalane indywidualnie).

20.00– Czas wolny z przystawkami w formie bufetu. W naszej sali swobodnie możesz zorganizować imprezę taneczną do białego rana.   NIEDZIELA ODPOCZYNEK

09.00 – 10.00 – Śniadanie

10.00- 13.00– Czas do dyspozycji; możliwość zorganizowania przejażdżki bryczką po okolicznych lasach.

14.00 -15.00 – Obiad (menu ustalane indywidualnie) 

16.00– wymeldowanie 

 

*Alkohol i napoje dodatkowe we własnym zakresie. 

Doświadcz niezapomnianych wrażeń podczas spływu kajakiem! Zarezerwuj swoje miejsce w tygodniu i skorzystaj z 15% zniżki na zjazdy od poniedziałku do czwartku. Nasz zespół jest elastyczny i może dostosować ofertę do Twoich potrzeb i oczekiwań. Posiadamy wygodną salę, idealną do przeprowadzenia szkoleń i organizacji kameralnych imprez. Nie czekaj, skontaktuj się z nami pod numerem 724-096-492 i pytaj Agnieszkę. Czekamy na Ciebie!

WYJAZD INTEGRACYJNY – ALL INCLUSIVE 3 DNI

Zapraszamy na niezapomniany spływ kajakowy na Skrwie z pełnym programem ALL INCLUSIVE. Integracja i przygoda gwarantowane! Oferujemy pobyt w Pensjonacie z pełnym wyżywieniem i komfortowymi noclegami. Już od pierwszego dnia będziecie mieli okazję delektować się pysznym lokalnym obiadem i wieczorną kolacją przy ognisku. Następnego dnia, przeżyjecie emocjonujące doznania podczas spływu kajakowego na Skrwie, a po powrocie, zasmakujecie obiadu w naszym pensjonacie. Wieczorem, kolejne integracyjne wydarzenie przy ognisku. Nie znajdziecie lepszej oferty niż ta – pełna organizacja, bez pośredników i dodatkowych utrudnień, oparta na prawdziwym zespole profesjonalistów w Sulkowo Bariany. Możliwość dostosowania programu poprzez dodanie atrakcji. Oferta jest pakietem usług, bez możliwości zmiany ceny, jednak możliwe jest dostosowanie poszczególnych elementów programu. Aby skorzystać z naszej oferty, wymagana jest wpłata zadatku w wysokości 50% przed rozpoczęciem świadczeń, a pozostała kwota jest płatna przed rozpoczęciem świadczeń. Usługi dodatkowe zostaną doliczone do faktury końcowej

Cennik KajaKing na rok 2023

Dodatkowe atrakcje

 

 • Jazda konna 60 zł / os. 
 • Możliwość zorganizowania przejażdżki bryczką po okolicznych lasach 300 zł grupa do10 osób. 
 • W okresie zimowym – morsowanie (bezpłatne)

Spływ Kajakowy

Relacja, ze spływu jednego z naszych gości.
Wybraliśmy KajaKing na nasz wyjazd integracyjny, ponieważ znajduje się na uboczu, w pięknej okolicy. Nie musieliśmy martwić się o nocleg, wyżywienie oraz atrakcje na czas wolny. Otrzymaliśmy pomoc na każdym etapie planowania oraz samego spotkania.
Nawet gdy nasz menager wylądował kajakiem do góry, właściciele szybko zareagowali i dowieźli suche ubrania do wybranego miejsca. Dla zespołu atrakcją był przejazd bryczką, nie sądziliśmy, że to tak ekscytujące przeżycie. Gorąco polecamy miejsce na takie właśnie spotkania, ma ono swój wyjątkowy klimat.

Trasy kajakowe Kajaking

 • Rodzaj aktywności: Kajak
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Dystans: 2,5 km
 • Przewyższenie: 11,28 m
 • Suma podejść: 16,38 m
 • Suma zejść: 17,57 m
 • Początek trasy: Tłuchówek
 • Rodzaj aktywności: Kajak
 • Stopień trudności: Średni
 • Dystans: 5,4 km
 • Przewyższenie: 11,12 m
 • Suma podejść: 21,93 m
 • Suma zejść: 23,19 m
 • Początek trasy: Malanówek
 • Rodzaj aktywności: Kajak
 • Stopień trudności: Trudny
 • Dystans: 8,7 km
 • Przewyższenie: 9,18 m
 • Suma podejść: 21,55 m
 • Suma zejść: 25,18 m
 • Początek trasy: Żurawinek

Każda trasa kończy się u nas w przystań, gdzie możesz zjeść pyszne przekąski z grila, lub też odpocząć na piaszczystej plaży.

Oferta noclegowa

Zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego “Kajakowe Wzgórze nad Skrwą”. Nasza wiejska posiadłość położona jest na skraju rzeki Skrwy, w sąsiedztwie Parku Krajobrazowego, co gwarantuje wspaniałą atmosferę i ciszę, a także zapewnia bliski kontakt z naturą. Oferujemy wynajem pokoi oraz możliwość korzystania z rowerów i kijów nordic walking. W okolicy znajdują się także trasy rowerowe i szlaki turystyczne, idealne dla aktywnego wypoczynku. Serdecznie zapraszamy! 

NAPISZ DO NAS

Contact Form Demo (#1)

Dodaj komentarz