Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Weekend poza miastem?

Jeśli szukasz sposobu na ucieczkę od miejskiego zgiełku i chcesz spędzić czas na łonie natury, to mamy dla Ciebie idealną propozycję. Zapraszamy na spływ kajakowy z “Kajaking” i pobyt na “Włochatym Ranczo“.

Weekend blisko Warszawy dla całej rodziny

PRZYKŁADOWY HARMONOGRAM

Weekend rozpocznie się w piątek, kiedy to po zameldowaniu i odpoczynku po podróży, będziesz mógł skosztować pysznej swojskiej kiełbaski z grila.  Wieczorem otworzymy do Twojej dyspozycji salę, w której znajdziesz mini barek, piłkarzyki, ping-pong i stół bilardowy. Możesz swobodnie zorganizować w niej imprezę taneczną do białego rana.

W sobotę rano czeka na Ciebie pyszne śniadanie w formie bufetu, po czym wyruszymy na piękny spływ kajakowy. Przez cały dzień  będziesz miał okazję pływać po rzece Skrwa na wybranych Trasach. Podziwiać uroki przyrody i poczuć prawdziwe wakacyjne klimaty. Po powrocie z aktywności zaserwujemy Ci obiad, który również zostanie ustalony indywidualnie. Wieczorem czeka na Ciebie czas wolny z przystawkami w formie bufetu, a sala ponownie będzie do Twojej dyspozycji. Jeśli będziesz miał ochotę możesz skorzystać z grila. 

W niedzielę rano znowu poczęstujemy Cię pysznym śniadaniem. Następnie masz czas na odpoczynek lub możliwość zorganizowania przejażdżki bryczką po okolicznych lasach lub lekcję jazdy konnej. Na koniec dnia, przed wymeldowaniem, zaserwujemy Ci ostatni indywidualnie ustalony obiad.

W ramach wyposażenia, nasi goście mogą bezpłatnie korzystać z rowerów oraz kijów do nordic walkingu.

Nie czekaj, zarezerwuj swój weekend na “Włochatym Ranczo” i “Kajakingu” już teraz i poczuj prawdziwą bliskość z naturą.

Wystarczy, że zadzwonisz do nas: +48 513 651 215

Dodatkowe atrakcje niewliczone w cenę:

  • jazda konna 80 zł 
  • przejażdżka bryczką po okolicznych lasach 30złotych / osoba (max. 8 osób)
Możesz, także napisać do nas, a my skontaktujemy się z Tobą. 

Dodaj komentarz